Засідання круглого столу «Витязь молодої української поезії»

Шкільним бібліотекарем Луцкіною В. П. 22 грудня для учнів 7-го класу проведено засідання круглого столу «Витязь молодої української поезії» (до 85-річчя від дня народження Василя Симоненка).

Діти активно обговорювали життя та творчість поета, проглянули документальний фільм про деякі маловідомі періоди з його біографії. За круглим столом прозвучали патріотичні вірші В. Симоненка у виконанні бібліотекаря та учнів: Бендика Іллі, Ніколенко Анни, Кім Єви, Татаревського Кирила («Чую», «Моя мова», «Україні», «Земле рідна!»).

Декламувала вірш поета «Задивляюсь у твої зіниці» і Вікторія Миколаївна, вчитель української мови та літератури, яка була присутня на засіданні.

Фішкою уроку був відеоролик, де автор розповідає про себе і читає вірш «Ти знаєш, що ти – людина…»