Всеукраїнський онлайн-урок «Європа починається з тебе»

15 травня 9:00 — Всеукраїнський відкритий тренінг «Європа починається з тебе», присвячений святкуванню  Дня Європи в Україні. Учні 8-9 класів взяли активну участь в онлайн-уроці. Під час уроку-тренінгу учні, присутні в прес-центрі, та його ведучий український тележурналіст, актор, сценарист і музикант Майкл Щур обговорювали й дискутували на різні теми щодо цінностей та життя в Україні і ЄС, говорили про євроінтеграцію Української держави та ментальність українців і європейців тощо. Захід спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.