ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «СТО НЕБЕСНИХ АНГЕЛІВ»

З метою національно-патріотичного виховання  під керівництвом заступника директора з НВР Шербини Раїси Сергіївни та педагога-організатра Димніч Юлії Вікторівни учні 5-6 класів долучились до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті». Діти розвішали Сотню символічних паперових витинанок у вигляді ангелів та вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Членами шкільного парламенту під керівництвом педагога-організатора Димніч Юлії Вікторівни було  виготовлено тематичний інформаційний дайджест «День пам’яті Героїв Небесної Сотні» та для учнів початкових класів інформативну хвилинку проведено ученицею десятого класу Саркисян Маргаритою та ученицею дев’ятого класу Довгань Олександрою.

І кожен з нас бажає одного: щоб над нашою рідною Україною було мирне небо. Таке безмежне і високе!