Все найкраще — дітям!

Педагоги Комплексу розширюють можливості впровадження за напрямком здорв’язбережувальних технологій для учнів 1-11 класів за Європейськими стандартами.

18 вересня 2020 року учні шкільного підрозділу отримали у подарунок сучасне гумове покриття для спортивного залу — мати-татамі, ініційоване від команди Ю.Г.Рожкова «Добро переможе».

У школі завдяки спільним зусиллям педагогічного та батьківського колективів функціонують 2 сучасні спортивні зали для проведення занять з фізичного виховання.

Завдяки гумовому покриттю уроки фізичної культури урізноманітняться елементами гімнастики, аеробіки та лікувальної фізкультури. А в позаурочний час учні та вихованці Комплексу зможуть долучитися до безкоштовної гурткової роботи на сучасному спортивному покритті.

Адміністрацією Комплексу підготовлені всі необхідні документи для облікового запису матеріальної цінності шкільного підрозділу у централізованій бухгалтерії при управління освіти Херсонської міської ради (акт оприбуткування від 18.09.2020 року).