Відкриття нової сучасної спортивної зали у приміщенні НВК №9

Відкриття сучасної  спортивної зали після реконструкції у приміщенні НВК №9 на І поверсі   – найочікуваніша подія для учнів Комплексу.

Протягом вересня – жовтня 2019 року  силами педагогічних працівників та батьків  проведено ремонтно – реконструкційні роботи. У результаті  втілення проекту було відремонтовано підлогу 70 м.кв., пофарбовано та пошпакльовано стіни, стелю, повністю оновлено систему освітлення, придбано 4 світильники адміністративні LED, встановлено сучасне спортивне обладнання: гімнастичні мати, дві шведські дитячі стінки, м’ячі для фітболу, гімнастичні обручі,  лави.

Тепер у світлій, просторій, сучасній спортивній залі учні Комплексу разом з досвідченим педагогом учителем фізичної культури Савуном Валерієм Михайловичем   мають змогу займатися улюбленими видами спорту як на уроках фізкультури, так і у спортивних секціях.