Турнір з віртуального футболу серед учнів НВК №9

З 18.03.2019 — 08.04.2019 року в Херсонському навчально-виховному комплексі – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Херсонської міської ради проходив перший в історії турнір з віртуального футболу серед учнів 5 — 10 класів.  Під пильною увагою школярів виявилися 32 учасника  з віртуального футболу. Учасники турніру «рубалися» не по-дитячому, занурившись в футбольну атмосферу, створену організатором турніру — педагог — орнагізатор Кібиш Сергій Сергійович. Емоції зашкалювали, кожен гравець намагався показати свої вміння управлятися з джойстиком, адже на кону було звання найкрутішого гравця Комплексу.

До фіналу  чемпіонату  дійшов учень 7 класу Іщук Віталій та учень 10 класу Придачин Сергій. Переможцем турніру став Іщук Віталій,  який не залишив  шансів супернику і здобув перемогу з рахунком 5:0!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ТА ВСІХ УЧАСНИКІВ ТУРНІРУ З ВІРТУАЛЬНОГО ФУТБОЛУ!

ФІНАЛІСТИ ТУРНІРУ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТУРНІРУ З  ВІРТУАЛЬНОГО ФУТБОЛУ!