Тиждень правознавства

Всеукраїнський тиждень права  проводився з метою розширити знання учнів про  Конституцію України, Закони України та міжнародно-правові документи. Сформувати елементи правової культури та правової свідомості. Більш ширше ознайомити учнів з правами та обов’язками, бути спроможними вміти аналізувати та оцінювати їх. Вміти визначати своє ставлення до Законів, їхнє місце і роль в нашому житті.

Для більш широкого розуміння прав дитини у 5 та 7 класі було проведено правову естафету, в якій учні відповідали на запитання вікторини. По завершенню гри учні закріпили свої знання виконавши вправу «знаю права, виконую обов’язки».

Також до нашого Комплексу завітав старший інспектор з ОД Управління забезпечення прав людини НПУ Андрійовский І.І., та начальник відділу Херсонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Куценко В.В.   Наші гості провили лекцію для учнів 9 – 11 класів з тем: «Права людини. Загальні принципи з прав людини», «Адміністративна відповідальність».

Учні 8 — 11 класу взяли участь у засіданні кругло столу, де обговорювали свої права та обовязки як учня  та громадянина України.

Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.