Тиждень початкових класів

Звіт про проведення

тижня Початкової школи в НВК № 9

з 15.02 по 19.02.2021 року

Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення тижня початкових класів. У цьому навчальному році він проходив з 15 лютого по 19 лютого 2021 року під гаслом:

«Кожній дитині – світло знань,
Кожній дитині – можливість творити.
Віру в сили свої без вагань –
Радість у цьому світі жити!»

Розпочався тиждень святковими ранковими зустрічами, на яких діти познайомилися з планом проведення тижня

Девіз тижня «Сім кольорів краси й надії,  В них наші задуми та мрії!»

Тиждень проходив за складеним заздалегідь планом, в рамках якого були проведені різноманітні заходи. В роботі тижня взяли участь всі початкові класи. Було проведено різні заходи, які сприяли більш поглибленому засвоєнню учнями основного навчального матеріалу. Адже, головною і невід’ємною метою цих заходів є підвищення інтересу учнів до певного предмета, виявити і розвинути їхні творчі здібності. Кожен день тижня мав певну назву і мету, протягом якого вчителі і учні реалізовували поставлені завдання. Вчителі показали свою майстерність. Кожного дня проводились відкриті уроки: з математики в 3-А класі, української мови в 1-А та 3-Б класах, робота з книгою в 2 класі, ЯДС в 1-Б класі.

ФАЙЛ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ЗВІТУ: → Звіт про проведення тижня початкової школи