Тиждень безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету (SaferInternetDay) відзначається другого дня (у вівторок), другого тижня лютого з 2004 року з метою популяризації більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій особливо, серед дітей і молодих людей в усьому світі.

04.02. — 08.02.19 у  НВК №9 пройшов тиждень безпечного Інтернету. Метою проведення тижня є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.

В комплексі було проведено такі заходи як:

• створено пересувний стенд » Дотримуйся правил Інтернет-безпеки»;
  • учні 4 — 7 класів взяли участь у вебінарі до Дня безпечного Інтеренету;
  • шкільний парламент розробив буклети на тему »  10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей»;
  • учні 8 — 10 класів та педагоги Комплексу взяли участь в онлайн-уроці із нагоди Дня Безпечного Інтернету 2019;
  • розроблені рекомендації з питаннь безпеки в Інтернеті для батьків, як вони можуть контролювати поведінку своїх дітей в Інтернеті;

10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей

1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.

2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.

3. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.

4. Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.

5. Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв’яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

6. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

7. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.

8. Не давати нікому крім батьків свої паролі, навіть найближчим друзям.

9. Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.

10. Не шкодити і не заважати іншим користувачам.