Профорієнтаційний захід «Моя майбутня професія»

25 квітня учні 10 класу  мали змогу відвідати Херсонський державний аграрний університет.  Наші учні взяли участь у профорієнтаційному заході «Моя майбутня професія». Мета заходу — зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь для опанування професій.. Школярі отримали можливість ознайомитися з факультетами, спеціальностями та навчально-методичним центром довузівської підготовки ДВНЗ «ХДАУ».

Вибір професії – це надзвичайно велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше – перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша. І полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і йти по ньому, бо тільки сама людина може побачити до чого в неї більший хист, яке її покликання. Кожен відчуває, що йому легше «дається» і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше – не схибити.