ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

ФАЙЛ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ:

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА_РОБОТА_У_ХЕРСОНСЬКОМУ НВК №9

Здобувачі освіти НВК №9 відвідали Херсонське професійне комерційне училище.

Тренінг для учнів 11 класів «Хочу.Знаю.Можу» від Херсонського професійного ліцею харчової промисловості.

Профорієнтація — Моя професія

З метою профорієнтаційних заходів, учні 11 класу НВК №9 відвідали Головне управління Національної поліції в Херсонській області. Випускників познайомили з роботою поліцейских та запросили до вступу у ВНЗ внутрішніх справ.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХЕРСОНСЬКОМУ АГРАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

На учнів 11 класу та їх класного керівника Сухину Ірину Сергіївну , які завітали до ХДАУ, у холі головного навчального корпусу чекали унікальні розробки, презентації та відеоролики кафедр університету. Кожен факультет демонстрував свої надбання, а випускові кафедри доводили важливість здобуття тієї чи іншої спеціальності.
Нас  привітало керівництво Херсонського державного аграрного університету в особі першого проректора, професора Морозова В.В. Він розповів про здобутки та перспективи університету, міжнародні проекти, які відкривають широке коло можливостей для студентів, стажування за кордоном, працевлаштування випускників.
Із інформаційною доповіддю щодо особливостей та умов прийому до Херсонського державного аграрного університету виступив відповідальний секретар приймальної комісії Кирилов Ю.Є. Він висвітлив актуальні питання вступної кампанії 2020  року, презентував нові можливості підготовчих курсів до зовнішнього незалежного оцінювання, що функціонують в університеті.