ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

У ХЕРСОНСЬКОМУ НАВЧАЛЬНО -ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСІ – ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

на 2021/2022 навчальний рік

файл для перегляду: ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА У ХЕРСОНСЬКОМУ НВК №9 на 2021/2022 навчальний рік

13 січня 2022 року, на базі   Молодіжних  морських  студій  Наукового парку ХДМА «Інновації морської індустрії»   відбувся практикум «Невідкладні життєві стани. Серцево-легенева реанімація» для учнів Херсонського навчально-виховного комплексу — загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Херсонської міської ради.

файл для перегляду: ХДМА

Екскурсія у світ технічних професій

З метою  орієнтації  та обізнаності у світі професій учні 6-Б класу під керівництвом Полякової Тетяни Іванівни ознайомилися з професіями категорії «людина – техніка». Шестикласники дізналися не тільки  про найбільш поширені професії цієї групи, а й про умови праці, об’єм спеціальних і загальних знань, умінь і навичок, якими повинен оволодіти той чи інший спеціаліст, гігієнічною характеристикою та  психофізіологічними вимогами  до людини. Також учні поділилися своїми планами на майбутнє і розповіли про професії, які їм подобаються.

ФАЙЛИ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ:

1. Брошура Визнач. проф. зрілості
  2. Буклет для спеціалістів. Професійне самовизначення
  3. Профорієнтаційний буклет для молоді
  4. Буклет Моє професійне самовизначення
  5. Буклет Тайм менеджмент
  6. Методичка № 1 Профорієнтація учнів

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

на 2020/2021 навчальний рік

ФАЙЛ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ:

Тиждень профорієнтації у 3-х класах

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА У ХЕРСОНСЬКРМУ НАВЧАЛЬНО

на 2019/2020 навчальний рік

ФАЙЛ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ:

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА_РОБОТА_У_ХЕРСОНСЬКОМУ НВК №9

Здобувачі освіти НВК №9 відвідали Херсонське професійне комерційне училище.

Тренінг для учнів 11 класів «Хочу.Знаю.Можу» від Херсонського професійного ліцею харчової промисловості.

Профорієнтація — Моя професія

З метою профорієнтаційних заходів, учні 11 класу НВК №9 відвідали Головне управління Національної поліції в Херсонській області. Випускників познайомили з роботою поліцейских та запросили до вступу у ВНЗ внутрішніх справ.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХЕРСОНСЬКОМУ АГРАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

На учнів 11 класу та їх класного керівника Сухину Ірину Сергіївну , які завітали до ХДАУ, у холі головного навчального корпусу чекали унікальні розробки, презентації та відеоролики кафедр університету. Кожен факультет демонстрував свої надбання, а випускові кафедри доводили важливість здобуття тієї чи іншої спеціальності.
Нас  привітало керівництво Херсонського державного аграрного університету в особі першого проректора, професора Морозова В.В. Він розповів про здобутки та перспективи університету, міжнародні проекти, які відкривають широке коло можливостей для студентів, стажування за кордоном, працевлаштування випускників.
Із інформаційною доповіддю щодо особливостей та умов прийому до Херсонського державного аграрного університету виступив відповідальний секретар приймальної комісії Кирилов Ю.Є. Він висвітлив актуальні питання вступної кампанії 2020  року, презентував нові можливості підготовчих курсів до зовнішнього незалежного оцінювання, що функціонують в університеті.