Проект «Шкільний офіцер поліції»

26 лютого 2019 року до НВК №9 завітали співробітники Управління патрульної поліції Херсонської області, шкільні офіцери Грибко В.В., та Луняка І.О. У школі була проведена лекція на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Відповідальність підлітків за правопорушення» для учнів 5 — 10 класів. Для учнів почтакових класів була проведеня лекція — семінар з теми: «10 головних правил безпеки на дорозі».  Всі учні від малого до старшого мали змогу в доброзичливій обстановці поспілкуватися з офіцерами поліції. Старшекласників більше цікавили питання дотримання їх прав та протиправні дії стосовно них, але незайвими були конкретні приклади щодо скоєних протиправних дій неповнолітніми. Дітки початкової школи мали змогу вивчити найважливіші правила дорожнього руху. Бо найголовніше — це безпека життя. Також, школярі задавали питання щодо специфіки роботи Національної поліції та отримати кваліфіковану відповідь.

Висловлюємо подяку офіцерам поліції  за співпрацю!