Перший дзвоник — 2018

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, які переступили поріг нашої школи. Для них розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Багато гостей завітало цього дня до НВК №9. Серед них почесний ветеран України, керівник клубу ветеранів «Патріот» Жирнова Т.Г., начальний Береславського відділу поліції, підполковник поліції Войчик О.С., начальний малярного цеху  Smart Maritime Group Селюнін П.В. Вітальні слова та найкращі побажання адресувалися насамперед учням нашої гарної школи, а пісенні виступи дітей прикрасили урочисту лінійку.

Директор комплексу Мартинюк Людмила Володимирівна  привітала всіх з чудовим святом Днем Знань. Директор з гордістю повідомила всіх присутніх на урочистій лінійці, що навчальний заклад повністю готовий до нового навчального року: світлі просторі та чисті класні кімнати й навчальні кабінети з нетерпінням чекають на учнів.

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!