Пам’ятка на осінні канікули батькам та учням

для учнів та батьків на осінні канікули

УЧЕНЬ! БЕРЕЖИ СЕБЕ!

• Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйся міським транспортом.
  • Не грайся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережний з газом. Не вмикай його без дозволу батьків та без потреби.
  • Не чіпай невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідом дорослих.
  • Будь обережний з електроприладами. Не вмикай їх без дорослих. Не торкайся оголених проводів. Виходячи з дому, перевіряй, щоб усі електропобутові прилади були відключені.
  • Будь обережним біля водоймищ. Не влаштовуй ігри поблизу водоймищ
  • Виконуй правила протипожежної безпеки. Не грай з вогнем. Не розпалюй багаття.
  • Не чіпай бездомних кішок та собак. Спілкування з ними призводить до нещасних випадків.
  • Пам’ятайте про правила поведінки під час пандемії Covid-19. Дотримуйтесь соціальної дистанції. Не забувайте про часте миття рук з милом та перебування в громадських місцях у масках.

Любий учень, дбай про своє здоров’я та життя!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

1. Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.
  2. Випускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй про правила дорожнього руху, про правила поведінки в громадських місцях.
  3. Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.
  4. Не допускайте, щоб Ваші діти вживали алкогольні напої.
  5. Не забувайте про заходи безпеки в умовах пандемії Covid-19. Дотримуйтесь дистанції, нагадуйте дітям, про часте миття рук

Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!