«Осінні фантазії» відпочинок з родиною

Напередодні осінніх канікул родина Коротенко Максима подорожували  до лісу, де провели чудовий квест. Від того, наскільки продуктивним буде дитячий відпочинок у період канікул, залежить стан здоров’я учня та його позитивний настрій на подальше навчання.

Посприяйте відмінному проведенню часу школяра на канікулах , і незабаром побачите, як він , задоволений і бадьорий , буде радувати Вас новими успіхами.

Час у подорожі , проведений разом, приніс усім масу задоволення на увесь навчальний рік. Квест об’єднав і допоміг відчути важливість кожного учасника, кожен мав шанс проявити себе, відчути, що їх зусилля цінуються. Так створюється справжня сімейна близькість. Це не роз’єднує, а навпаки згуртовує підростаюче покоління. Вони отримують можливість відчути себе в чомусь сильнішими, ніж мама з татом, це дуже важливо для формування здорової самооцінки учня.