ХЕРСОНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЫЙ КОМПЛЕКС - ЗАГАЛНЬОСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
№9 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НОВИНИ ДИТЯЧОГО САДКА

Новорічне свято «В гості до Діда мороза та Снігуроньки»

В різновіковій групі №6 та №8 відбулося новорічне свято «В гості до Діда мороза та Снігуроньки». Кожен рік по традиції до вихованців дитячого садка приходять казкові герої – Дід мороз та Снігуронька, які подарували дітям веселий настрій і провели з ними цікаві ігри, від яких діти отримали багато задоволення.

«Новорічні пригоди Маши та ведмідя»

В середній групі №9 «Горобинка» відбулося свято Нового року – «Новорічні пригоди Маши та ведмідя» . Діти отримали масу задоволення, адже Новий рік – це святкова пора, коли здійснюються дитячі мрії і бажання. Дошкільнята  разом із вихователями підготували та показали міні-інсценування по казці «Маша та ведмідь».

Новий рік – це час виконання бажань

Новий рік – це час виконання бажань, а для самих малесеньких це час очікування новорічного свята, пов’язаного з чарами від зустрічі Діда Мороза та Снігуроньки. Атмосфера свята тривала увесь передноворічний тиждень, і проведенні ранки поглинули всіх у казку. Першими до святково прикрашеної ялинки прийшли наши малюки (гр. раннього віку №1). І перша зустріч з головними героями свята – Дідом Морозом і Снігуронькою була для них незабутньою, вони з великим задоволенням співали, грали, танцювали.

Екологічна акція «Годівничка для птахів»

В різновіковій групі «Віночок» було проведено комбіноване заняття екологічного змісту. Вихователь Косенко Віра Іванівна розширювала знання дітей про зимуючих  птахів, сприяла розвитку інтересу до спостереження за птахами. Виховала в дітей доброзичливе ставлення до птахів, викликала прагнення берегти їх, допомагати птахам взимку. Наші маленькі пернаті друзі потребують турботи та допомоги.

Різні форми організації трудової діяльності дошкільників

У старшій групі №5 вихователь Доля Олена Володимирівна  використовує різні форми організації трудової діяльності дошкільників. У процесі чергування по куточку живої природи діти набувають корисні знання про ріст і розвиток рослин, навчаються доглядати їх. Діти з задоволенням беруть участь у господарсько-побутовій праці. Ці трудові дії ма­люків, спрямовані на обслуговування деяких життєвих потреб усіх дітей групи: підтримання порядку в груповій кімнаті, прибирання іграшок в ігровому куточку, допомога дорослим у підготовці до режимних моментів. Завдяки систематичній роботі дитячого садку і сім’ї з організації праці дітей, наступність у цій роботі є найефективнішими засобами розв’язання завдань трудового виховання.

Новорічна ялинка

У  молодшій групі №10 «Капітошка»  було проведено заняття з аплікації на тему «Новорічна ялинка».Вихователь Єршова  Валентина Анатоліївна навчала дітей наклеювати на заготовку  ялинки кольорові кульки, обираючи самостійно колір.  Під час роботи малята із захопленням виконували завдання вихователя,  отримали задоволення від роботи з папером.