ХЕРСОНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЫЙ КОМПЛЕКС - ЗАГАЛНЬОСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
№9 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Навчання з LEGO

Першачки, які пішли у школу 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримають набори LEGO, що допоможе впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання. Відповідний меморандум про взаємодію підписали Міністерство освіти і науки та The LEGO Foundation. За документом, The LEGO Foundation безкоштовно надасть свої набори для усіх перших класів у 2018–2019 роках. Таким чином у близько 17 тисячах шкіл кожен учень отримає по набору “Шість цеглинок” та по “LEGO Play Box” на клас.

НВК №9 теж отримали  набор “Шість цеглинок” та “LEGO Play Box”, першокласники вже мають змогу навчатися по новому методу. LEGO здатне навчити мислити критично в повсякденному житті. Чарівні цеглинки здатні згуртувати, навчити взаємодіяти і доповнювати один одного. Адже складні завдання завжди краще виконувати разом.

LEGO є засобом розвитку творчого потенціалу дитини. LEGO дає дітям терпимість один до одного, вміння прислухатися до чужої думки. LEGO — це не лише будування тривимірних проекцій, можливість бачити предмет з різних сторін, а й уміння комунікувати, будувати модель спілкування, яка знадобиться в дорослому житті. Але не треба забувати, що LEGO — не панацея від усього. Це лише допоміжна ланка освіти, націленої на гармонійний розвиток дитини.