Міжнародний день рідної мови

З нагоди Міжнародного дня рідної мови та з метою ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої, традиційно у Херсонському НВК №9 протягом дня було проведено низку заходів:- фото – квест «Спілкуйся українською – це круто!»;- флеш – акція «Говоримо українською, проживемодень без суржика»;- конкурс читців віршованої поезії «Мово моя, калинова..»- фото – челендж «Мова моя барвінкова»;- інформаційний дайджест «Бережімо нашу мову-  культуру нашої основи»;- виховні години «Українська мова у світі»

Учителі української мови та літератури Мартинюк Людмила Володимирівна,  Щербина Раїса Сергіївна, Прядко Любов Юхимівна проявили творчу ініціативу, цікаво сучасно досить насичено ораганізували тематичний день. Учні мали змогу поринути у незрівнянний  світ краси і принад рідної української мови, наповнити свої душі багатством і красою духовності.        Сьогодні вони стали свідками відродження української мови.

Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в нашому Комплексі.

Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявили свідомебажання бути гідними громадянами своєї держави.