Лінгводидактичний тренінг в коворкінг-центрі Херсонського державного університету

16 квітня 2019 року о 13.40 в коворкінг-центрі Херсонського державного університету відбувся лінгводидактичний тренінг у межах проведення тижня методик навчання української та англійської мов для студентів ступеня вищої освіти «бакалавр». Особливо пізнавальними були майстер-класи з «Упровадження технології «Щоденні 5″ на уроках української мови в 1 класі», «Використання технологій «Socrative» та «Kahoot» на уроках української мови», » Як це сучасно навчати іноземної мови». У тренінгу взяли участь досвідчені вчителі- практики ЗЗСО м. Херсона 9,54, 56 й викладачі-науковці кафедри філології педагогічного факультету Херсонського державного університету. Від НВК №9 взяли  участь в тренінгу заступник директора з навчально-виховної роботи Щербина Р.С., та вчитель початкових класів Кравченко Р.О.
Вчителі із задоволенням поділитися досвідом роботи у Новій українській школі зі студентами, оскільки теоретичні знання необхідно поєднувати з практичними вміннями.