Інтерактивний загальношкільний проект «День здоров’я» для 2- 11-х класів

Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона її здоров’я.

06.09.2019 року у Херсонському НВК №9 під керівництвом заступника директора з НВР Щербини Раїси Сергіївни  організовано загальношкільний проект  «День здоров’я ».  Учны 2- 11-х класів, разом з класними керівниками, взяли участь у навчально- пізнавальній екскурсії  туристсько- краєзнавчого напряму до м. Гола Пристань, з метою залучення дітей до вивчення ресурсів Херсонщини, розширення світогляду, збереження здоров’я.

В цей день учні мандрували річковим теплоходом «Хірург Юрженко». Протягом дня проходили спортивні змагання з різних видів спорту, естафети, спортивні конкурси на березі Дніпра.

День був насичений спортивними змаганнями, цікавий та змістовний, учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.