Інформація щодо проведення місячника «Увага! Діти на дорозі!»

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та активізації профілактичної роботи з 01.09.2021 по 30.09.2021 р. в НВК №9 пройшов місячник «Увага! Діти на дорозі!».

1. В 1-9 класах було проведено єдиний урок з безпеки руху.

2.Учні 1-9 класів поновили схему свого безпечного маршруту  до школи та зі школи «Мій шлях до школи».

1. З учнями 1-9 класів були проведені цільові інструктажі щодо поводження дітей на вулично-шляховій мережі міста та у громадському транспорті.

З  учнями 1-4 класів проведені бесіди щодо дотримання правил дорожнього руху.

Учні 2-4 класів зібрали підбірку віршів, оповідань за темою «Небезпека на дорозі», написали тематичні диктанти «Увага! Діти на дорозі!»

Учні 4-5 класів взяли участь у грі «Твій товариш – світлофор».

У шкільній бібліотеці була створена добірка літератури за правилами дорожнього руху.

Проведено виставку малюнків учнів 1-6 класів «Правила дорожнього руху – твоя безпека»

В 5-9 класах проведені години спілкування за  темою «Знай та вивчай правила дорожнього руху!», відбувся перегляд навчальних фільмів з безпеки на дорозі.

В 1-9 класах запроваджено щотижневі тематичні п’ятихвилинки на годинах спілкування щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму, в класних кімнатах оновлені куточки безпеки дорожнього руху.

В 1-9 класах були проведені батьківські збори за темою «Безпека дорожнього руху».