Флеш-моб «Я вихована людина». Ніколи не соромтеся вимовляти це просте, але таке тепле і цінне слово — ДЯКУЮ!

Часто ми забуваємо подякувати, сприймаючи добрі вчинки інших як щось само собою зрозуміле. Дехто дякує швидше з обов’язку, а не від душі. Але дуже важливо від усього серця висловлювати подяку тим, хто робить наше життя кращим і щасливішим! Щоб відзначити важливість вдячності, був започаткований Всесвітній день «Дякую». Так,  у Херсонському навчально-виховному комплексі-загальноосвітньої школи I-III ступенів №9 Херсонської міської ради  11.01.2022 року для учнів 1-9 класів завідуюча бібліотекою Олексюк О.В. провела флеш-моб «Я вихована людина». Ніколи не соромтеся вимовляти це просте, але таке тепле і цінне слово — ДЯКУЮ!