ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ ТА СПРАВЖНЮ ТУРБОТУ

ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ та справжню турботу депутату херсонської міської ради Альоні Ротовій!

Херсонський навчально-виховний комплекс № 9 у складі адміністрації, батьківського комітету та педагогічного колективу висловлює щиру вдячність депутату Херсонської міської ради Альоні РОТОВІЙ, яка посприяла у вирішенні питання щодо виділення коштів на капітальний ремонт покрівлі шкільного підрозділу Комплексу!

Завдяки підтримці Альони РОТОВОЇ управлінню освіти Херсонської міської ради виділено 390 тисяч гривень для вирішення зазначеного питання, а значить наші діти мікрорайону «Острів» таки будуть навчатися у комфортних умовах!

З повагою голова батьківського комітету Комплексу Людмила Андрєєва, заступник голови батьківського комітету Ерміне Саркисян.