ДЛЯ БАТЬКІВ

ЗДОРОВА ДИТИНА — ЗДОРОВА НАЦІЯ

Життя і здоров’я — найбільша цінність. Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого повноцінного життя. Коли воно є, марно тратимо, не дбаємо, а коли його не стане – віддали б усе, щоб повернути назад.

Кожна людина на землі повинна народжуватися здоровою, жити в злагоді та любові в сім’ї, родині, державі, підтримувати та зберігати здоров’я рідних і близьких, думати про прийдешнє, бути готовою передати своїм дітям набуті вікові знання, мудрі закони вічного єднання душі і тіла.

На сьогоднішній день актуальним залишається питання збереження життя та здоров’я дітей. Народна мудрість говорить «Хворіють діти – хворіє нація».

Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан. Тому в нашому закладі протягом року проходять різні за тематикою тижні , заходи , місячники : тиждень «Безпека дорожнього руху, життя та здоров’я дитини»,тиждень безпеки життя дітей, тиждень протипожежної безпеки і т.д., в рамках яких було проведено заняття , бесіди, розваги: «Здорові діти – здорова нація», «Подорож до Країни Дорожніх Знаків», «Бережи здоров’я з молоду», «Подорож до Країни Режиму Дня», «В місті, в лісі ти гуляй, про безпеку пам’ятай»; вікторину «Вивчаємо, знаємо, перемагаємо», конкурс малюнків, бесіди з медичною сестрою.

Здоров’я родини – здоров’я дитини.

В цю істину вкладено глибокий зміст.

Здорова родина – здорова дитина.

У цих двох поняттях прокладено міст.

Хай міст цей єднає батьків і дітей,

Щоб правильно й радісно жити,

Іти по життю із девізом в руках:

«Здоров’я потрібно цінити!

Режим роботи дошкільного підрозділу:

П’ятиденний робочий тиждень з 07.00 до 17.30

Чергова група з 06.30 до 18.30 (для дітей від 3 до 6 років)

Вихідні: субота, неділя, святкові дні.

У дошкільному підрозділі

функціонує 9 вікових груп:

2 групи  для  дітей  раннього  (ясельного)  віку (від 2 до 3 років) – 15 осіб в групі

2 групи для дітей молодшого дошкільного віку (3 – 4 роки) – 20 осіб в групі

1 група для дітей середнього дошкільного віку  (4 – 5 роки) – 20 осіб в групі

2 групи для дітей старшого дошкільного віку (5 – 6 роки) – 20 осіб в групі

1 група різновікова (3, 5 років) – 15 осіб в групі

1 група з інклюзивною формою навчання (різновікова) для дітей з особливими освітніми потребами – до 15 осіб в групі

Дошкільний підрозділ Херсонського навчально-виховного комплексу — загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів №9 оголошує додатковий набір дітей у групи малої наповнюваності

До Ваших послуг:

• індивідуальний підхід;
  • впровадження інноваційних технологій;
  • всебічний гармонійний розвиток дитини;
  • тьюторський супровід дитини;
  • комплекс загальнорозвиваючих занять: художня гімнастика, музика, художня праця, театральна студія, спортивні секції;
  • тепла домашня атмосфера

Детальну інформацію можна отримати:
–  у дитячому садку за адресою:  вул. Дорофеєва, 11
– телефон: (0552)27-05-59

Додаткові платні освітні послуги

З метою реалізації права дітей  на отримання платних освітніх послуг. На підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 796 від 27.08.2010 року «Про затвердження переліку платних освітніх послуг, які можуть надаватися державним навчальним закладом», спільного наказу  № 736/902/758 від 23.07.2010 року Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами» та з метою навчання дітей англійської мови,

У дошкільному підрозділі НВК № 9 надаються додаткові  платні освітні послуги:

• з вивчення англійської мови – заняття проводить вчитель англійської та німецької мови Будз Катерина Василівна двічі на тиждень за визначеним графіком для всіх вікових груп. Вартість додаткових освітніх послуг з англійської мови — 70 грн. за місяць.

Оплата  здійснюється  батьками  щомісячно      до 20 числа на розрахунковий рахунок                 № 31557249135762 банк УДК в Херсонській області.

Всі бажаючи мають можливість отримувати додаткову освітню послугу з вивчення англійської мови