ДИТЯЧИЙ САДОК

Шановні батьки та наші вихованці!

З 25 травня 2020 року відновлено роботу дошкільного підрозділу з присутністю дітей після тривалого карантину. Просимо Вас свідомо ставитися до ситуації, в якій працюватиме дошкільний підрозділ. Надавайте правдиву інформацію про стан здоров’я своїх дітей та інших членів родини. Дошкільний підрозділ не повинен стати новим осереднок захворюваності!

Пам’ятка для батьків

про особливі умови роботи закладу на період адаптивного карантину та рекомендації щодо запобігання поширенню COVID — 19

1. Вхід до будівлі дошкільного підрозділу батькам або сторонім заборонено.
  2. Перебування на території дошкільного підрозділу обмежено.
  3. Ранковий прийом проводить медична сестра на санітарному посту з обов’язковим температурним скринінгом для батьків та супроводжуючих осіб.
  4. Батьки та супроводжуючі особи, одягнувши респіратор або захисну маску (у тому числі саморобну), так, щоб були прикриті ніс та рот, проводять дитину згідно схеми-маршруту до майданчику відповідної групи, яку відвідує дитина з дотриманням соціальної дистанції (1,5 метри). Очікування на території повинно бути обмежено.
  5. Вихователь зустрічає дітей на ігровому майданчик, проводить температурний скринінг, візуальний огляд дітей, обробляє руки антисептичним засобом.
  6. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2  або ознаки респіраторних захворювань при проведенні початкового температурного скринінгу не допускаються до відвідування; при поточному скринінгу – ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.
  7. 7. Прийом дітей відбувається з 7:10 — 7:50 на майданчиках відповідної групи.
  8. Після 08:00 діти до садка не приймаються.
  9. 9. Заборонено приносити в дитячий садок будь-які предмети та іграшки.
  10. 10. Дитина повинна мати чисту носову хустинку та одноразові паперові серветки.
  11. Батьки повинні бути постійно на зв’язку!!!
  12. Для запобігання та забезпечення розповсюдження вірусних інфекцій в дошкільному підрозділі проводитиметься вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних засобів та дезінфекція поверхонь кожні дві години.