День Збройних сил України

Збройні сили України пройшли непростий шлях становлення.  І сьогодні вони є гарантом забезпечення захисту суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості нашої держави. Ми віримо в перемогу наших воїнів, які і зараз з почуттям гідності та патріотизму воюють на сході України, відстоюють ідеали свободи і демократії як найвищої цінності сучасного суспільства.

Педагогічний колектив НВК №9 приділяє велику увагу військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління. До Дня Збройних Сил України відбулися наступні заходи:

• завітала Громадянська організація ветеранів АТО «Українська єдність» на чолі з головою  Кравець І.А.  та заступником Бондаренко О.В.;
  • виствака «6 грудня — День Збройних Сил України»;
  • конкурс малюнків для учнів 3-6кл. » Мій захисник»;
  • в цей день класні керівники провели години спілкування на тему «Мужні воїни України»;
  • вчитель історії та Захисту Вітчизни провів для учнів 10-11 класів лекцію з використанням ІКТ на тему: «Наші Захисники. Формування Збройних Сил України»;
  • унчі 8-11 класів переглянули документальний відео фільм » Українські захисники в різні періоди історії».

Всі заходи були спрямовані на формування національної свідомості школярів, виховання поваги до громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу.

Щира шана і подяка

Хлопцям, молодим солдатам,

Що строкову службу чесно

Сприйняли, як борг почесний!

Захищають мир, свободу

Служать рідному народу!