День захисника України

Це свято, яке переповнює усіх школярів духом перемоги, завзятості та патріотизму. А девізом цьогорічного свята стали такі слова:

-Шляхетного не підкупиш!

-Мудрого не обдуриш!

-Мужнього не залякаєш!

З нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва в   НВК №9  відбулися естафета «Ми маленькі козачата» між учнями 1 – 4 класів, змагання «Козаки не простаки!» між учнями 9 — 11 класів, свято «Козацькому роду не має переводу» для учнів 5 – 8 класів. Протягом святкового тижня проводилися акція «Напиши листа захиснику України» та випуск привітальних листівок, до яких залучилися всі учні школи. Також о 9:00 годині ранку було проведено загальношкільну лінійку приучрочену  до святкування Дня захисника України та Дня українського козацтва.  Протягом дня в Комплексі пройшов другий щорічний чемпіонат з амреслінгу у двух вікових категоріях.

Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше – швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!
З Днем захисника України!!!