День захисника України та День козацтва

Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Тож напередодні цього чудового свята, з 11 по 13 жовтня 2021 року, класні керівники Херсонського НВК №9  провели у своїх колективах до Дня захисника України різноманітні заходи:
– Години спілкування: «Наша слава козацька не вмре, не загине!», бесіди: «Ми – нащадки козацької слави», які були спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів – українських козаків. Також учнівське самоврядування розробили буклети  для здобувачів освіти НВК №9 «Козацькому роду нема переводу», «Зі святом, Вас захисники» та » 14 жовтня День захисника України у фактакх».  Вчителі історії Кібиш С.С. та Нагрибельний Б.Я. організували конкурс малюнків «Мій Захисник» серед здобувачів освіти 1 — 4 класах, а також лекцію для учнів 7 — 9 класів «14 жовтня що святкуємо?».

Адміністрація та педагогічний колектив  Комплексу вважає, що проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію свєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.