День визволення Херсона від німецько-фашистських загарбників

Пам’ятна сторінка нашої історії – відзначення дати 13 березня – ще один привід замислитись над сенсом буття.  Про лихоліття Другої світової війни на Херсонщині згадували  учні Херсонського навчально-виховного комплексу – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Херсонської міської ради.  На урочистій лінійці « А пам’ять священна… », присвяченій відзначенню 75-ї річниці визволення міста Херсона від фашистських загарбників, знайомилися з хронікою військових років, читали поезію. Вчитель історії Кібиш С.С. та бібліотекар Луцкіна В.П. створили  пересувні стенди «В пам’яті нашій сьогодні і вічно!», » Визволення Херсонщини». Учні 7 класу взяли участь в флешмобі «Я пам’ятаю», також цього дня в кожному класі буо проведено години спілкування «Слава визволителям Херсонщини». По закінченню лінійки учні школи взяли участь у  покладанні квітів до пам’ятника Невідомому солдату. Діти надовго запам’ятають цей день. День, який 75 років тому приніс чисте небо над нашою землею – Херсонщиною.