День цивільної оборони

З метою практичної перевірки рівня всебічної підготовки школи з цивільного захисту, зменшення збитків і витрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і пожеж, а також з метою перевірки та закріплення теоретичних знань, умінь і навичок з цивільного захисту та Основ здоров’я, набутих учнями протягом навчального року,  16 травня 2019 року в НВК №9 проведено День цивільної оборони.

У ході підготовки  на засіданні Штабу був складений План проведення Дня цивільної оборони. В період підготовки було активізовано пропаганду цивільної оборони через усні виступи, демонстрацію учбових фільмів, навчання учнів з питань цивільної оборони та основ безпеки життєдіяльності.

16 травня 0 8:00 годині ранку проведено загальношкільну лінійку «Життя – найвища цінність. Бережи його!» до Дня Цивільного захисту. Учні 9 та 10 класів взяли участь в майстер класі з надання першої медичної допомоги. Хлопці  взяли участь у спортивних змаганнях з фізичної підготовки, де показали високой рівень фізичної підготовки.  У  класних колективах було проведено виховну годину з питань цивільного захисту (поведінка у безпечних місцях, під час  надзвичайних ситуацій), а також було відпрацьовано дії по сигналу «Увага всім!» та   проведено практичне заняття «Евакуація школи під час загрози терористичного акту». Також учні шкільного самоврядування розробили пам’ятки для населення.

Проведені заходи показали практичну готовність учнів та колективу школи діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій.