День пам’яті жертв Голодомору

«Згадайте нас — бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.»

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років. З метою гідного вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, патріотичного виховання підростаючого покоління в НВК №9 відбулися ряд заходів з цієї нагоди.

З хвилини мовчання почався 22 листопада перший урок в школі. В цю мить кожен школяр замислився про той непереборний жах, який охоплює людину в момент, коли дитина просить у матері їсти, а навіть малесенького шматочка хліба немає, про нестерпний біль від втрати рідних… В закладі було проведено виставку стіннівок та тематичні виховні години, оформлено виставку тематичної літератури у шкільній бібліотеці «Забуттю не підлягає».  Відбулась імпреза-реквієм вшанування пам’яті безневинно померлих українців у 1932-1933 роках «Запалюємо пам’яті свічу». Учні школи переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались та підготували виступи з даної тематики. Також  було організовано  виставку «Навічно в пам’яті людській».  Флешмоб учнів 7 та 10 класу «Памятаємо».