День пам’яті та примирення

У Херсонському навчально-виховному комплексі – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Херсонської міської ради  під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ «РЯДКИ ОПАЛЕНІ ВІЙНОЮ»

ОНЛАЙН ЕКСКУРСІЯ В ШКІЛЬНОМУ МУЗЕЇ ДЛЯ УЧНІВ ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ДИСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ «ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА»

Екскурсоводи: завідувач музею Кібиш С.С. та голова учнівського парламенту, учениця 11 класу Калина Альна

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ «БОЙОВИМИ СТЕЖИНАМИ МІСТА ХЕРСОНА»

Доповідач: Нагрибельний Б.Я.

А також, під керівництвом вчителя історії Кібиш Сергія Сергійовича, учні 8 та 11 класу взяли участь в онлайн вікторині «Пам’ятаємо, перемогаємо» та у Всеукраїнській патріотичній естафеті «Я пам’ятаю, я пишаюсь».

Ми повинні пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була ця війна, та ціну, яку заплатили наші батьки і діди за звільнення України від нацистських загарбників.

ПАМ’ЯТЬ
І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів