9 листопада — День української писемності та мови

9 листопада в школі відзначили День української писемності та мови. У програмі святкування було чимало цікавих заходів. На першому уроці в 5-А класі вчителі української мови  провели культурно-освітній ранок «Найдорожча рідна мова джерельцем радісно дзвенить». Цього святкового дня також відбулося урочисте відкриття шкільного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика у кабінеті української мови і літератури, де зосереджено виконували завдання делеговані від класів учні, знавці мови. На четвертому уроці учні 8 – 11 класів демонстрували рівень знань української мови долучившись до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Родзинкою свята в школі стало проведення фестивалю — конкурсу української пісні: «Пісня – душа народу».  Головна мета фестивалю — показати всю красу та велич української мови через різнобарвність української пісні, що в свою чергу сприяє об’єднанню учнівського колективу та вихованню справжніх патріотів.

Поки житиме пісня в устах народу, доти житиме й сам народ. Цей висновок зробили всі учасники пісенного свята, яке насправді виховує почуття любові до української мовигордості за нашу рідну Україну, за людей, які мають таку багату спадщину.