8 вересня День фізичної культури

День фізичної культури і спорту України відзначається в країні щорічно в другу суботу вересня на підставі Указу Президента № 340/94 від 29 червня 1994 року. Його головна мета — залучення населення України до занять спортом і фізкультурою, а також — пропаганда активного здорового способу життя.

7 вересня 2018 року в НВК №9 також пройшов День фізичної культури України. Вчитель фізичної культури Скакун С.П. провела для учнів 1-10 класів легкоатлетичні змагання(біг60м, підтягування, метання м’яча), проведено класні години  с тем:«Фізична культура і здоров’я», «Фізична культура у житті людини», конкурс малюнків «здоровий спосіб життя».

Свято фізичної культури і спорту відзначається в Україні повсюди. Це урочиста дата для всіх хто цінує і шанує заняття спортом. Бажаємо всім здоров’я!!