Урок козацької слави «Ми – є козачата, славних козаків внучата»

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня 11.10.2021 року в бібліотеці Херсонського навчально-виховного комплексу- загальноосвітньої школи I-III ступенів №9 Херсонської міської ради, для учнів 7 класу кл керівник Лебідь О.В. проведено урок козацької слави «Ми – є козачата, славних козаків». Мета уроку: формувати інтерес до історичного минулого українського народу, виховувати моральні якості, почуття патріотизму. Для учнів 4-9 класів, хто захоплюється історією своєї держави оформлена книжково-ілюстративна виставка «Козацькому роду нема переводу…». Виставка  присвячена найбільш яскравим постатям Війська Запорізького, їх державній діяльності також представлена література присвячена захисникам Вітчизни і розповідає про героїчне минуле та сучасне українського війська.