Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «День з поліцейським та рятівником»

Херсонські поліцейські та рятувальники провели день зі школярами Херсонського НВК №9. У навчальних закладах країни стартувала всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «День з поліцейським та рятівником». Правоохоронці та надзвичайники пояснюють школярам правила безпечної поведінки на дорозі, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а також знайомлять зі спеціальною технікою та спецзасобами. Також діти ближче знайомляться зі специфікою роботи поліцейського та рятівника.

Також діти відчули себе справжнім поліцейським чи рятувальником, адже мали можливість більше дізнатися про їхню роботу, приміряти обладнання та посидіти у службових автомобілях.