Благодійна акція «Допомога воїнам АТО»

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.
Протягом грудня в НВК №9 пройшла благодійна акція «Допомога воїнам АТО». До акції були залучені працівники школи, батьки та діти. Ніхто не залишився байдужим, адже всі добре розуміють, яку нелегку місію на Сході України виконують наші воїни-захисники. У ході акції було зібрано продукти харчування, засоби особистої гігієни, теплий одяг. Учні, разом з вчителями, намалювали для наших захисників малюнки та написали свої побажання. Всю зібрану допомогу навчальний  заклад передав благодійному фонду «Ангели добра», волонтеру Белус Наталії, яка доставить її в Донецьку область 57 бригаді.
Будьте небайдужими до долі нашої Батьківщини! Підтримаймо один одного у такий нелегкий для усіх українців час та молімося за долю нашої неньки України!