28 жовтня — День вигнання нацистських окупантів

День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. До цієї дати  в Херсонському навчально-виховному комплексу – загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №9 Херсонської  міської ради відбулися тематичні уроки, лекції, бесіди з історії Другої світової війни.   Традиційно до знаменної дати було оформленено тематичну виставку. Учні 5 – 11 класів переглянули документальну стрічку «Визволення України від фашистів». 25 жовтня учні 8 класу взяли участь у благоустрії  пам’ятника Загиблим землякам та вшанували квітами пам’ять загинувших визволителів.

У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив звільнення України від окупантів. Будемо пам’ятати і не забувати славний героїчний подвиг визволителів. Добра пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях.

З Днем визволення України!