22 вересня День партизанської слави

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Другої світової війни, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників.

В цей день в бібліотеці було проведено тематичну виставку, яка відображає героїчні сторінки історії України. На другому поверсі в холі створено пересувний стенд «День партизанської слави», а також для учнів 6 – 10 класів показано документальний фільм «Партизанський рух в Україні». Учні 3 – 5 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Наші герої». В кінці дня школярі разом з класними керівниками відвідали пам’ятник невідомому солдату та увінчали пам’ять квітами всіх загиблих у Другій світовій війні.

В цей день не залишилося жодного байдужого учня.