22 січня – День Соборності України

22 січня – День Соборності України. Це свято відзначається в Україні щороку в день проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.
З метою консолідації українського суспільства, зміцнення єдності народу навколо ідеї соборності української держави, утвердження ідеалів свободи і демократії, виховання в молодого покоління почуття національної гідності, в школі було проведено ряд заходів.

В НВК №9 відзначення Дня Соборності розпочалося урочистим підняттям державного прапора України.

Першим уроком у 1 -10 класах був єдиний урок на тему «Соборна мати – Україна, одна на всіх,як оберіг», метою яких було поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами про Україну, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики.

У фойє школи створена яскрава композиція «22 січня -День Соборності України».

Учні 6 — 10 класу переглянули документальний фільм «Акт злуки».

Флешмоб «Ми різні, але ми єдині».

Конкурс малюнків «Україна понад усе», серед учнів 1- 5 класів.

Учні 6 класу взяли участь у міській фотовиставці до Дня Соборності України: «Україна – це ми!»

Всі заходи були спрямовані на те, щоб ще раз переконатися, що в якому б куточку країни ми не мешкали, якою б мовою не спілкувалися, наші серця об’єднані любов`ю до України.