22 січня – День Соборності України

22 січня – День Соборності України. Це свято відзначається в Україні щороку в день проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.
З метою консолідації українського суспільства, зміцнення єдності народу навколо ідеї соборності української держави, утвердження ідеалів свободи і демократії, виховання в молодого покоління почуття національної гідності, в школі було проведено ряд заходів.

В НВК №9 відзначення Дня Соборності розпочалося урочистим підняттям державного прапора України.

Першим уроком у 1 -9 класах був єдиний урок на тему «Соборна мати – Україна, одна на всіх,як оберіг», метою яких було поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами про Україну, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики.

У фойє школи створена яскрава композиція «22 січня -День Соборності України».

Учні 5-9 класу взяли участь у Всеукраїнській фотовиставці до Дня Соборності України: «Україна – це ми!»