20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

​ Із метою вшанування подвигу учасниківРеволюції Гідності та увічнення пам’яті ГероївНебесної Сотні класний керівник 3 класу Доля О.В. провела виховну година на тему «Небесна Сотня – в пам’яті назавжди».

Головною метою виховної години булопознайомити учнів з історичним значеннямРеволюції Гідності, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українськихзахисників. Здобувачі виготовляли паперового ангелика, як символ пам’яті, переглянули  тематичний фільм  «Ангели майдану»

Подвиг героїв Небесної Сотні має визначнезначення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новийдень був сповнений свободи, надії та світла.

Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Серед Небесної Сотні були як зовсімюні, так і вже сиві люди з усіх куточків України — від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єдналав собі народ усієї Соборної України.

19 лютого 2022 року з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейськемайбутнє України, у 4-А класі відбулася виховнагодина «Герої не вмирають. Просто йдуть…».