20 лютого — День Героїв Небесної Сотні

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

З нагоди цієї дати учні 10 класу підготували круглий стіл «А Сотня відлетіла в небеса», приурочену вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Вчителем історії  було створено два пересувних стенда «20 лютого — День Героїв Небесної Соті» та «Небесна Сотня:герої не вмирають». Учні 7 класу вязли участь у флешмобі «Я патріот». Протягом дня по класах пройшли виховні години «Революція Гідності в пам’яті народній». Учні 5 — 10 класів переглянули документальний фільм «Зима у вогні», а також було організовано шкільним парламентов квітопокладання у пам’ятника Героям Небесної Сотні.