16 лютого державне свято — День єднання

На виконання Наказу Президента України Володимира Зеленського   16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.

У президентському указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для «посилення консолідації» українців, зміцнення їхньої «стійкості» на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли з’явилася інформація про те, що саме 16 лютого Росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну.

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій.

З метою формування у здобувачів освіти  ціннісного ставлення до України, розвитку у здобувачів освіти  почуття національної самосвідомості та громадянської активності, виховування  патріота, громадянина, готового захищати свій народ та свою Батьківщину, в 1 — 9 класах дистанційно проведено виховну годину « 16 лютого- День єднання».

Учні мали змогу переглянути відео , присвяченого цій події , залучитися до Всеукраїнської акції виконання Державного Гімну України о 10.00.