16 днів проти насильства

Звіт про роботу педагога-організатора Димніч Юлії Вікторівни

16 днів проти насильства

У листопаді – грудні 2019 року в Херсонському навчально-вихомному комплексу-загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №9 Херсонської міської ради було проведено акцію «16 днів проти насильства». За планом роботи  було створено Інформаційний дайджест «Я – проти насильства». Для оформлення цього стенду учні старших класів підготували листи-інформатори та антирекламу з розкриття даної теми. З учнями 1 – 11 класів було проведено анкетування «Явища шкільного та домашнього насильства» з метою виявлення обізнаності школярів про насильство в сім’ї та школі.

Підсумком акції 10 грудня для учнів 1 – 11 класів стала традиційна акція «червону стрічку носять не байдужі»,  яка була втіленням теплоти, взаєморозуміння та добра в учнівських відносинах з червоними стрічками, символом боротьби зі СНІДом, (обов’язкового атрибуту відповідних акцій).