15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні в Україні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також 30-а річниця виведення радянських військ з Афганістану. Тож, у  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав у НВК №9 пройшли ряд заходів, які були спрямовані на розвиток національно патріотичного виховання учнівської молоді, як фактор національної свідомості, а також громадянської активності.

1.  До Комплексу завітав, учасник АТО, старший сержант, Кравченко Ілля Володимирович  з Військової частини Національної гвардії України № 3056. Кравченко І.В. познайомився з учнями 1 — 7 класів. Діти з великим інтересом спілкувалися з воїном.
  2. Вчитель історії Кібиш С.С. провів урок-спомин «Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами…». Під час заходу учні 8-9 класів ознайомилися з маштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули документальні відео фрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.
  3. Учні 10 класу взяли участь в героїко-патріотичних читаннях «Ті спогади, то вічний серця біль». Захід супроводжували вірші про афганську війну, які декламували учні.
  4. Конкурс малюнків «Мій біль Афганістан» серед учнів 5 — 10 класів.