ЗНО-2018 рік

ЗНО – 2018

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до 13 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період, триватиме з 3 до 21 травня 2018 року.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до 15 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2018

Предмет Дата
МАТЕМАТИКА 22 травня

 

УКРАЇНСЬКА  МОВА І ЛІТЕРАТУРА 24 травня

 

НІМЕЦЬКА МОВА

 

29 травня
АНГЛІЙСЬКА МОВА

 

01 червня
БІОЛОГІЯ

 

04 червня
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

 

06 червня
ГЕОГРАФІЯ

 

08 червня
ФІЗИКА

 

11 червня
ХІМІЯ

 

13 червня

 

 

ЗНО в 2018 році:

 обов’язкові предмети, зміни і доповнення

Про терміни дії сертифікатів

Якщо одинадцятикласник не подасть заяву на зарахування до ВНЗ в 2018 році, у новому навчальному періоді йому доведеться повторно проходити екзамінацію.

 

Обов’язкові предмети

Математика (яка може бути замінена або історією біологією, якщо цього потребує обрана спеціальність), а також українська мова та література. Третій тест випускники визначають, виходячи з вимог обраного ВНЗ. Іноземна мова в 2018 р. буде четвертим обов’язковим іспитом ЗНО 

 

Мінімальний прохідний бал у 2018 році

У 2018 році згідно новій системі оцінювання, учень повинен показати комісії хоча б мінімальні знання з предмета. Якщо ж він здає тест, продемонструвавши лише той факт, що протягом 11 років просиджував штани за партою, сертифіката він не отримує.

 

Скільки буде коштувати пробний тест?

Пробне ЗНО обійдеться школярам в 120-150 грн. за предмет. Пробний тест можуть пройти лише особи, які подали відповідну заявку. Дати пробних ЗНО встановлюються приблизно за місяць-півтора до основного.

Для здачі пробного тестування записуватися потрібно вже в січні! 

Подача документів та прийом до ВНЗ за результатами ЗНО

При вступі до ВНЗ ви зможете подати максимум 9 заяв, вибравши для себе 4 спеціальності. Крім того, обіцяють відмінити прийом для рівнів «спеціаліст» і «молодший бакалавр». Категорія «молодший спеціаліст» поки що буде збережена, але для неї будуть діяти нові (поки не розроблені) правила прийому.

 

Визначення коефіцієнтів конкурсних балів

З 2016 року була запроваджена нова система формування балів для вступників у Вузи. Фахівцями Міносвіти дається лише рекомендація щодо відсотка для визначення рейтингу сертифіката ЗНО, атестаційного балу та інших документів. Поки що чинними є такі рекомендації:

  • мінімальне значення рейтингу сертифікатів ЗНО повинно бути не менше 20%;
  • мінімум атестаційного рейтингу повинен становити не менше 10%;
  • Вузи приймають абітурієнтів з урахуванням творчих конкурсів, повинні відводити на цей вид вступного випробування не менше 50% рейтингу.

Залишок балів може бути віднесено в рахунок диплома переможця МАНа, олімпіади або сертифіката про проходження підготовчих курсів (останнє, як було сказано раніше, діє не для всіх спеціальностей).

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ЗНО 2018

Реєстрація для участі у ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого. Це основний період реєстрації, що триватиме до 19 березня. Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 2 квітня.

Щоб зареєструватись на участь у ЗНО, потрібно заповнити реєстраційну картку на сайті УЦОЯО та сформувати комплект документів, необхідних для реєстрації. Після цього треба надіслати такий комплект документів до регіонального центру оцінювання якості освіти. Завершальний етап – отримання майбутнім учасником ЗНО підтверджувального документу про реєстрацію від регіонального центру оцінювання якості освіти.

Як повідомляв УНІАН, основна сесія ЗНО триватиме з 22 травня по 13 червня. З 9 по 31 січня в Україні почалась реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, що відбудеться 24 березня – з української мови і літератури та 31 березня – інших предметів.
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/2361030-reestratsiya-dlya-uchasti-u-zno-2018-rozpochnetsya-6-lyutogo.html