ХЕРСОНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЫЙ КОМПЛЕКС - ЗАГАЛНЬОСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
№9 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протидія булінгу в дитячому середовищі

03 жовтня 2018 року в рамках проекту «Шкільний поліцейський» у НВК №9 відбулася зустріч учнів 6-10 класів з шкільним офіцером поліції, інспектором Управління патрульної поліції Херсонській області Грибко В.В. та Клімовой А.В.. Тема зустрічі: «Протидія булінгу в дитячому середовищі».

Шкільні офіцери ознайомили учнів із визначенням поняття булінгу та його основними формами. Крім того, школярі обговорили «Правила дитячого колективу для уникнення булінгу» та дії у ситуації боулінгу. Учні дізналися також про інтернет-булінг та відповідальність, яка передбачена за вчинення подібних вчинків. Спілкування з офіцерами поліції було насиченим та активним.

Такі зустрічі з офіцерами поліції є дуже корисними для учнів будь-якої вікової категорії. Адже результатом цих зустрічей є те, що діти краще усвідомлюють, що закони виконують не лише каральну функцію, а й захищають інтереси кожного члена суспільства і всього суспільства загалом. Тому закони треба знати і обов’язково їх дотримуватися.