Проект ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація»

НВК №9 вирішив стати енергоефективним та зробити свій внесок у енергонезалежність країни. Саме тому у лютому 2018 року за ініціативи адміністрації Комплексу педагогічний та учнівський колектив взяли участь у п’ятій хвилі проекту «Енергоефективні школи: нова генерація», яка була організована за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист МОН від 24.11.2017 № 1/9-633) та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у 2017/2018 н. р.

Участь у напряму проекту «Основи енергопостачання та енергозбереження» мотивувала учнів до  здобуття соціально важливих компетентностей  за принципами Нової Української Школи, допомогла виховати свідомих та відповідальних споживачів енергоресурсів, знавців енергоефективності та майбутніх лідерів інноваційного розвитку України.

За успішну участь навчального закладу у Проекті, активну підтримку загальнодержавної політики з реформування житлово- комунального господарства та підвищення енергетичної незалежності України сертифікатами Проекту нагороджені директор НВК №9 Мартинюк Л.В., учитель фізики та інформатики Лебідь О.В., учителя біології Большега О.О., а найактивніші учасники дипломами: учні 8 класу- Прокопчук Д., Калина А., 9 класу- Чернишов А. та Саркисян Л.

Закликаємо батьків учнів Комплексу підтримати ініціативу закладу та долучитися до енергозбереження у власних оселях.

Зробимо разом Україну енергонезалежною державою!!!

Be the first to comment