ХЕРСОНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЫЙ КОМПЛЕКС - ЗАГАЛНЬОСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
№9 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

«Наркотики? Ні, не моя тема!»

Восьмого листопада в НВК №9 відбулася зустріч старшокласників  з координатором відділу профілактики Херсонської філії громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація»  Артем’євим Антоном Сергійовичем та керівником Центру психосоціальної реабілітації Волошиним Олександром Сергійовичем. Гості закладу провели бесіду з профілактики тютюнової, алкогольної та наркотичної залежності. Наведені факти та  пізнавальний навчальний фільм примусили учнів замислитися над важливою проблемою сьогодення. Сподіваємося, що такі заходи вбережуть нашу молодь від хибних кроків.

На останок зустрічі усі учні  отримли  пам’ятку «Наркотики? Ні, не моя тема!», а школа інформацію для батьків та учнів про групи взаємодопомоги, терапевтичні спільноти, спеціальні види психологічної допомоги та телефонии гарячої лінії для залежних людей.